הרצאה על מדע, תודעה ויצירת מציאות רצויה

"בתסריטים הכי דמיוניים, לא היו יכולים להמציא כזה סיפור"

זה משפט שאני רגילה לשמוע.

רצף של אובדנים במשפחה ש'קונח' בניצול המצב ע"י מתקשרת שהשתלטה טוטאלית על חיי וכלל פגיעות כלכליות במשך שנים ופגיעות נוספות (קווים דומים לגואל רצון).

 

כשלצד זה התפתחות אישית מפתיעה והגשמת חלומות מיוחדים, בינהם כדוגמא: כתבתי צ'ק בסך 250,000 ש"ח למטרת מעבר לניו זילנד בעקבות בן זוג, זכיתי לאחר חודשיים באותו הסכום בדיוק!

(מצורפת כתבה עם הסיפור בלאישה ובתוכנית 'פותחים יום' בה התארחתי).

כל אלו ועוד מוצגים בהרצאה כהשתקפות לאפשרות הקיימת בכל אחד מאיתנו להגשמת חלומות כנגד כל הסיכויים, תוך גילויים והסברים מעולם המדע והתודעה שהם החלק העיקרי והיישומי, שמאפשרים לצופה ליצור מציאות חדשה רצויה ולשנות את השקפת עולמו בצורה כוללת וחוויתית. כל הגילויים מומחשים באמצעות פרוייקטים מרהיבים וצבעוניים של ציורי גוף אמנותיים.

בואו לגלות יחד איתי, איך החיבור המופלא בין המדע והתודעה, עוזר לנו להבין לעומק ולקבל השראה וכלים יישומיים כיצד אפשר לצאת מבור כה אפל, מגיהנום עלי אדמות אל עבר הגשמת החלומות ומציאות נפלאה כנגד כל הסיכויים!

התאריכים וההרשמה להרצאות הבאות שמיועדות לקהל הרחב, נמצאים מטה.

כמו כן, ההרצאה מותאמת גם לארגונים וחברות עבור יום האישה, ועבור העשרה והשראה בכלל עבור ארגונים, אירועים פרטיים חוגיי בית וכדומה.

מנהלת משאבי אנוש? רוצה פרטים נוספים? מוזמנת ללחוץ כאן ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

לחוות דעת נוספות ניתן ללחוץ כאן

ההרצאות הקרובות

  • הרצאה סוחפת על מדע ותודעה 16.03בשעה 20:00 בערב
    זום
    Mar 16, 8:00 PM – 9:30 PM
    זום
    הרצאה מרתקת שגורמת לנו לגלות איך ניתן לצאת ממקומות לא פשוטים בחיים ולהגשים חלומות כנגד כל הסיכויים. בהרצאה משתפת בסיפור חיים מטלטל ולא פשוט כשלצידו חלומות מפתיעים שהתגשמו. אנחנו עוברים מסע מיוחד של גילויים ותובנות מעולם המדע והתודעה והכל מועבר כמו סיור במוזיאון באמצעות פרויקטים של איפור אמנותי

          כל הזכויות שמורות למיכל הניג - איפור מקצועי Israel

מייל: michal.h.g@gmail.com | טלפון 052-5355933